Banner
Hakkımızda
İzmitin en nezih semti Bağtepede bulunan Özel Süreyya Güntut Kız Öğrenci Yurdumuz emekli öğretmen (Kız Meslek Lisesi Müdürü) Süreyya Güntut tarafından kurulmuştur. Yurdumuz şahıs işletmesi olma avantajlarının yanında, profesyonel hizmet ekibi ile kız öğrencilerimize en kaliteli mekanlarda en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadır.
 
Sizler büyük sınav maratonundan sonra üniversiteli oldunuz. Yurdumuzun da sizin nerede yaşayacağınıza en iyi cevap olduğunu düşünüyoruz. Sizlere rahat edebileceğiniz, güvenli ve huzurlu bir ortam sunuyoruz.
 
Yurdumuzda her şey sizin için düşünülüp tasarlandı ve hayata geçirildi. Yurdumuz koğuş ortamından farklı, ev düzeninde, gündüz çalışma odası gece ise yatak olarak kullanabileceğiniz sizlerin ihtiyacı olan her türlü malzemeler ile (komedin, dolap, kitaplık vs.) donatılmıştır. Ray dolaplı duvar yatağı, dik açılır duvar yatağı, çalışma masalı kitaplık gibi çok özel dizayn ve tasarımlara sahip mobilyalarımız ile yurdumuzun farklılığını hemen hissedeceksiniz. Biz sizlere, üniversite hayatınız boyunca emin bir yerde mutlu bir yaşam sürdürmeniz için her türlü şartı hazırladık. Sizlere ise hayatınızın geri kalanında başarıyı yakalamak kalıyor.

"MEB dışında hiçbir kurum, kuruluş ve topluluk ile bağlantımız yoktur."
 
 
Pro WEB